Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vyběhnout s krtkem

Ahoj všichni, je mi sice divné že tohle téma tady ještě nepadlo, nicméně předpokládám že nejsem sám komu tohle roztomilé zviřátko z tvorby pana Müllera pije krev. Za ty roky jsem zkusil snad všechno. Počínaje PET lahví nasunutou na roxoru v zemi, přes různé elektronické plašiče (14 dní ho to plašilo, potom udělal provokativně v metrové vzdálenosti okolo plašiče 4 hromádky), přes vyplavování vodou (poté co jsem do díry vypustil 8 kubíků vody z bazénu a vůbec jsem nezaznamenal nějakou jeho sníženou aktivitu mi bylo jasná marnost tohoto počínání) až po poslední zkoušku-jakési jedovaté prskavky na hlodavce co se nechají vyhořet, strčí do díry a zalijí vodou (ochranná lhůta 3 dny vstup na pozemek, krtek dnes 1,5 dne po aplikaci vesele nadělal 5 kopečků hned vedle toho svinstva.
Máte někdo prosím něco co funguje? Mám pocit že budu muset začít na ruském černém trhu shánět vysloužilou jadernou hlavici.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nemáte někdo zkušenost s těmi solárními odpuzovači? Teď ho tady mají ve slevě, tak jestli se to vypl… nový
Kajuš11 14.05.2018 17:12
Kajuš11
Zkušenost - zbytečně vyhozené peníze za ten krám. Před několika dny jsem do Lidlu vrátil na reklamac… nový
vitovec 14.05.2018 17:28
vitovec
To se divím, že čekáte na vyřízení reklamace zrovna u Lidlu.Nedávno jsem reklamoval (zkurvil jsem to… nový
iconek 14.05.2018 22:44
iconek
Ten krtek z roku 2008 z původního dotazu už asi nežije,ale odpuzovače jsou nanic.Neničí,ale odpuzují… poslední
Karel04 15.05.2018 13:19
Karel04

Zkušenost - zbytečně vyhozené peníze za ten krám. Před několika dny jsem do Lidlu vrátil na reklamaci ten odpuzovač z odkazu. Po nainstalovámí si hryzec, nebo krtek klidně a drze provrtal novou chodbu cca 20 cm od odpuzovače. Po dvou měsících to přestalo fungovat - příčina: do odpuzovače se dostávala při dešti voda a bylo vymalováno. Tak čekám na vyřízení reklamace, kdy požaduji vrácení peněz.

To se divím, že čekáte na vyřízení reklamace zrovna u Lidlu.Nedávno jsem reklamoval (zkurvil jsem to já) digitální termostatickou hlavici, pokladní převzala kus na reklamaci, poslala mě si vybrat nový kus, ten už nebyl díky akci.Po návratu k pokladně mi pokladní ihned vrátila peníze, nikdo se mnou nic nesepisoval...asi mám štěstí :puff:

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru