Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace

mam v planu nakoupit izolaci znacky ursa nebo isophen.
Chtel jsem se zeptat s kterou vatou mate lepsi zkusenosti.Planuji koupit tloustku 200mm.
Jde mi o dobre izolacni vlastnostni.
Dekuji

Logická úvaha, leč v případě zateplení objektu dost prodražující způsob. akhle na převazbu se pokládá výhradně volně ložená izolace např. v půdním prostoru apod..
Minerální desky na zateplování se vyrábí se zcela jinou přesností, takže tam spáry nemají co dělat.

Uvedené výrobce neznám, takže memohu posoudit, nicméně bych žádný zásadní rozdíl nečekal.

NE!! Žádná mezera mezi vrstvama, položíte jednu vrstvu a druhou vrstvu položíte tak abyste překryl spáry první vrstvy(to znamená že druhou pokládku o polovinu první pokládky posunete)a tím zamezíte úniku tepla v případě chyb nebo nepřesností v pokládce první vrstvy.Samozřejmě mluvím o pokládce volně na podlahu půdy.