Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Izolace

mam v planu nakoupit izolaci znacky ursa nebo isophen.
Chtel jsem se zeptat s kterou vatou mate lepsi zkusenosti.Planuji koupit tloustku 200mm.
Jde mi o dobre izolacni vlastnostni.
Dekuji

NE!! Žádná mezera mezi vrstvama, položíte jednu vrstvu a druhou vrstvu položíte tak abyste překryl spáry první vrstvy(to znamená že druhou pokládku o polovinu první pokládky posunete)a tím zamezíte úniku tepla v případě chyb nebo nepřesností v pokládce první vrstvy.Samozřejmě mluvím o pokládce volně na podlahu půdy.