Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plíseň v koupelně

Ve sprchovém koutě se mi neustále dělá v rohách u vaničky plíseň. Zatím mi nešla ničím odstranit. Mohla bych, prosím, požádat o radu jak na tohoto nezmara? Snad existuje způsob jak se ho zbavit. Předem děkuji za pomoc

Zase je to pořád o jednom.Pokud bude v koupelně teplo,bude tam větrání,nebudou stěny vlhnout a nebude plíseň.Aspoň ne příliš.Podle mých zkušeností Savo a podobné chlorové přípravky likvidují plísně dostatečně účinně.Silikonová zatěsnění je skutečně nejlepší po nějaké době odstranit a nahradit novými.
JABRAKA