Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem batérie do RC modelu

Zdravím.Chtěl jsem se zeptat, jestli se dá nějak vyrobit batérie do RC modelu. Originalni batérie má označení 12V.1800mA(20HR) a je to made in china. Samozřejmě je mi jasné, že vzhledem k ceně celé "hračky modelu" nemůžu očekávat žádné zázraky - jen kvalitní batérie se na netu prodávají i 3x dražší než je cena celého mojeho modelu :-).Možná s tím máte nějaké zkušenosti. Předem díky.

Víš co , takovéhle "knížecí" rady jsou na velké H.... Buďto dáš konkétní odkaz, anebo pokud kamarád nesouhlasí, tak nemluv o sehnání "nějakého" modeláře. Většina z nich hýčká hlavně své modely a nějaka výroba battery_pack je nezajímá ... a je to tak v pořádku.