Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem batérie do RC modelu

Zdravím.Chtěl jsem se zeptat, jestli se dá nějak vyrobit batérie do RC modelu. Originalni batérie má označení 12V.1800mA(20HR) a je to made in china. Samozřejmě je mi jasné, že vzhledem k ceně celé "hračky modelu" nemůžu očekávat žádné zázraky - jen kvalitní batérie se na netu prodávají i 3x dražší než je cena celého mojeho modelu :-).Možná s tím máte nějaké zkušenosti. Předem díky.

Dej sem fotku toho čínského zázraku nebo aspoň rozměry té baterie. Předpokládám, že to je jen pack složený z AA nebo AAA (možná SC) článků, ten ti udělají v každé lepší modelářské prodejně z takových článků, jaké si vybereš.

Olověný akumulátor to asi nebude a Li-ion mi tam nepasuje kvůli napětí.

Rozměry batérie jsou 10x7x3cm. Obal je tvrdý, takže nejde poznat zda obsahuje nějaké články.Na obalu je napsáno VALVE REGULATED LEAD ACID BATTERY a při nabíjení v ní pěkně bubla kyselina :-).Pokud by to u toho modeláře bylo za rozumnější cenu než se prodávají značkové na netu,určitě by to bylo fajn.

Víš co , takovéhle "knížecí" rady jsou na velké H.... Buďto dáš konkétní odkaz, anebo pokud kamarád nesouhlasí, tak nemluv o sehnání "nějakého" modeláře. Většina z nich hýčká hlavně své modely a nějaka výroba battery_pack je nezajímá ... a je to tak v pořádku.