Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak roztočit zatuhnuté kouhoutky u umyvadlové baterie

Jsa pamětliv direktiv Evropské unie o nutnosti používat na veřejných místech bezdotykovou sanitární techniku, rozhodl jsem se pořídit si do kanceláře tuhle baterii.

Řádně jsem ji nainstaloval, nastavil teplotu vody a bez problémů ji už čtyři roky používám.

Nedávno jsem si ale v návodu přečetl, že by se každý měsíc aspoň jednou mělo otočit oběma kohoutky, aby nedošlo k jejích zatuhnutí.

Protože jsem ale tuto povinnost asi 50 x za sebou porušil, je nabíledni, že teď ani s jedním kohoutkem neotočím.

Je nějaká cesta, jak je bez pomocí kladiva a hasáku rozpohybovat?

Přátelé, problém vyřešen a to prostřednictvím lubrikačního gelu strejdybrabence, kterému tímto vyjadřuji své díky a obdiv sofistikovanosti jeho pohlavního života.

Takže chtělo to nastříkat (tento příspěvek je nevím proč nesen v duchu opakované aplikace erotického výraziva) olej WD-40 do shora popsané štěrbiny (zase) a prostřednictvím páky (vytvořené z nástavce Gola soupravy nasazeného na výše nakreslený bazmek) za použití hardcore brute násilí kohout rozpohybovat.

Značím vyřešeno a odcházím si hrát na Piláta.