Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nátěr prašné betonové podlahy v garáži

Dotaz na nátěr betonové podlahy v garáži tu již byl, "hledání" jsem použil. Ale to bylo o něčem jiném, ta podlaha byla nová. Já mám problém trochu jiný - podlaha je již stará (10-15let?) a práší jak blázen. Asi původnímu majiteli nezbývalo na cement? Čím a jak ji uzavřít? Napadlo mě použít penetraci (sokrat nebo něco podobného). Je to velký nesmysl? Nemám požadavky na odolnost proti chemikáliím, z auta ani motorky nic neteče, jen bych se chtěl zbavit toho věčného prachu.

Dobrý den,kdysi jsem řešil podobný problém,prostě jsem si namíchal řidší beton a vyjel mě na povrch písek,ani zasypání cementem nepomohlo,drolilo se to.Můj nápad bylo vodní sklo,takže několik lahví na to padlo,potom linoleařská stěrka,přebroušení a nátěr hydrobanem,podlaha je v pohodě,ale moc práce to dalo a stálo to dost peněz.Dnes bych to řešil penetrací a dlažbou,žádný nátěr to nenahradí a dlažbu seženete okolo sta korun za metr v Baumaxu,postupně takto řeším i sklepy a je to o něčem jiném.