Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zářivka

Dobrý večer, přestala mi svítit zářivka, slabé světlo bylo jen na koncích. Vyměnila jsem ji za novou - a je to stejné. Nechce se rozsvítit, jen slabě na koncích té zářivky. Poradíte mi, co s tím? Děkuji. :-(

Pokud má trubice dva vývody tak má startér v sobě...pokud má 4 vývody a není tam startér což je v pořádku tak tam je tzv. elektronický starér /jak říkám polovina televize/...je to na plošném spoji a v nějaké krabičce nebo zalité dentacrylem...jsou tam nějaké tranzistory, integ. obvody a podobné srandičky.....vy,měnit!!!neopravuje se!!!!:-D