Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompresor - pro vyfukování prachu z PC

Čau
používáme v práci na čištění počítače takové 0,4l plechovky se stlačeným vzduchem a vzduch je hned fuč a jsou docela drahé (150kč). Potřeboval bych to nějak nahradit kompresorem a nejlůépe aby to lépe vyfukovalo-silnější proud vzduchu než to brčko v plechovce.

Nejdřív jsem hledal kompresor na airřsoft ale tam sem si nebyl jistý tím průtokem vzduchu.

Pochopil jsem že nejlepší by byl se vzdušníkem, jsou nějaké spirálové hadice na vedení vzduchu a je i vyfukovacví pistole k tomu určená. Potřeboval bych poradit nějaký kompresor a co k němu aby to bylo hotové.

Požadavek na cenu je max 3500kč.Je to tak na 10použití denně:-)A aby pokud možno moc nehučel.

Nezaznamenal jsem že by to nějak stříkalo olej. Zkoušel jsem to i na čistý list papíru a nic.
Vzdušník to má asi 24 litrů (je na tom napsáno 24 l tank :-)), nafouká se na 8 atmosfér, 10 sekund trvá při foukání ofukovací pistolí než se dostane na 6 atmosfér a zapne. Úplné vyprázdnění vzdušníku trvá 1 minutu a 20 sekund. Takže minimálně minutu je to použitelné na vyfukování. Teď jsem to byl stopovat.