Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem casio řemínek

Zdravím. Nevíte někdo, kde by se na netu dal koupit řemínek k hodinkám CASIO WVA-104H. Číslo řemínku je S-934L. V kamenných obchodech a servisu jsem byl zatím bezúspěšný. Děkuji.

tak bohužel v Ostravě řemínek nemají. Ochotná paní za pultem se snažila dopasovat jiný, ale bez úspěchu. Nakonec jsem si ho nechal objednat z Prahy. Tak snad alespoň nebudu platit poštovné a ještě mi ho se zárukou nasadí, než když bych si ho nechal poslat přes net na dobírku.