Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem casio řemínek

Zdravím. Nevíte někdo, kde by se na netu dal koupit řemínek k hodinkám CASIO WVA-104H. Číslo řemínku je S-934L. V kamenných obchodech a servisu jsem byl zatím bezúspěšný. Děkuji.

Na Netu nevím, ale v Praze je Casio prodejna na Poříčí (nedaleko Bílé Labutě na druhé straně chodníku) a na Vinohradech. Mají tam řemínků hojnost, vždy jsem tam sehnal příslušné či velice podobné, co šly doupravit (seříznout kraj) a pasovaly. Možná zkusit tam zavolat a domluvit se, nemáš-li do Prahy cestu.

To o čem mluvím je Koscom. Má skutečně dvě prodejny vzdálené od sebe cca 100 metrů. Obě jsou na stejné straně ulice.
O jiném "Casio" obchodu v té ulici nevím.
Do Koscomu chodím léta a naprostá spokojenost.
Jednu prodejnu mají výhradně přes hodinky a druhá je na ostatní "hračky" a drobnou elektroniku (mp3/4 přehrávače ...).
Více info www.koscom.cz

Děkuji za radu. Bohužel jsem z Ostravy :-(. Už jsem jim psal mail a opravdu ho mají možnost sehnat u dodavatele a poslat na dobírku. Pokud se mi ho nepodaří koupit do několika dnů někde v okolí Ostravy, asi do toho půjdu. Dík za pomoc.

Zkoušel jste i "šokinpark"? Je tam prodejna hodinek, naproti pokladnám supermarketu, jméno bohužel nevím, ale já tam cca před půl rokem uspěl a vyměnili mi tam na místě řemínek k mým 10 let starým Casio hodinkám. Dokonce to byl stejný typ, jaký u nich byl tehdy při koupi.

tak bohužel v Ostravě řemínek nemají. Ochotná paní za pultem se snažila dopasovat jiný, ale bez úspěchu. Nakonec jsem si ho nechal objednat z Prahy. Tak snad alespoň nebudu platit poštovné a ještě mi ho se zárukou nasadí, než když bych si ho nechal poslat přes net na dobírku.