Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lednice

Potřebovala bych zjistit, v jaké okolní teplotě může být umístěna lednice. Rádi bychom si jednu dali do technické místnosti, která není vytápěna, takže je možné, že tam v zimě bude mrznout. "Ustojí" to lednice nebo bychom to tam museli trochu vytopit?
Díky za info.

Monoklimatická lednice nebo mrazák lze dát i tam kde občas mrzne, vnitřní termostat nesepne, nevzroste-li teplota vevnitř skříně nad nastavenou. Nebezpečí je jen u kombinací lednice s marazákem s jedním kompresorem. Kompresor se zapíná podle teploty v ledničce a bude-li teplota místnosti pod nastavenou teplotou, nepoběží kompresora mrazák nebude mrazit!!!!!!!!!!!!