Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plíseň ve sklepě

Dobrý den,
na zahrádce máme zděný sklep už ho máme pěknou řádku let,ale letos se nám udělala plíseň.
A nevíme si s ní rady.Můžete nám prosím poradit.Savo nepomohlo, protože plíseň je nalítá vodou(vlhkostí).
Vápno asi nepomůže, protože ta plíseň prochází zdí.

Po dlouhém bojí jsme ji s hořákem spálili a sklep vysoušíme, ale plíseň se vytváří opět na jiných místech.
Předem moc děkuji za radu.

plsejl2.jpg

Kontakt: xxxx@seznam.cz

Ještě jednou děkuji a přeji příjemný den.
[mod]Obrovský obrázek nechán jako odkaz, upraven e-mail kvůli botům abyste nebyla zavalena spamem, privátně se bohužel zde nemůže odpovídat (Rce)[/mod]

No tedy,
:-?
Ale ona se musela do té zdi dostat. Někde musí mít zdroj. Pak když proroste, už jede sama, ale co trámy v baráku, nebo stará hranice dřeva? Zkontrolujte všechno. Jak píše rce, v pokročilém stadiu jde i na suchá místa, vodu si tvoří sama.