Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přístroj funguje jenom na některé nabíjecí baterie

Koupil jsem bezdrátová sluchátka a bez problémů fungují na nabíjecí baterie, které byly součástí balení. Bohužel to jsou také skoro jediné baterie, se kterými fungují. Na jiné baterie nejedou. Vyzkoušel jsem několik typů nabíjecích baterií, které v jiných přístrojích normálně chodí, ale jenom ta sluchátka se ani nezapnou.
Přibalené baterie jsou 550 mAh. Se starými 220 mAh co ještě mám sice fungují, ale krátkou dobu. S jinými bateriemi nefungují - zkoušel jsem 700 a 850 mAh.
Všechno jsou to AAA 1,2V

Může to být tou kapacitou? Že nesnesou víc než těch 550mAh?

PS: ještě je trochu podezřelé, že sluchátka i přibalené ("funkční") baterie jsou Philips ale ostatní co jsem zkoušel jsou od jiných výrobců.

Myslel jsem, že na kapacitě by snad nemělo záležet.
Sluchátka se pokusím reklamovat, ale nevím jestli mi takovou podivnou závadu uznají.

DDobrý den,vážený pane považuji za svoji milou povinnost Vám poděkovat za Váš dotaz a
a konečné vyřešení problému s bateriemi PHILIPS do sluchátek.
Asi si umíte představit co jsem se natrápil až do dnešního dne, se sháněním originálních
baterií/i v zahraničí/,ale vše marné.
Neuměl jsem si představit proč to nefunguje na baterie jiných výrobců,až Vy jste na to přišel,máte můj obdiv a ještě jednou srdečný dík.
Přeji Vám pěkný den a atˇ se Vám dobře poslouchá.
J.F. Rýmařov