Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak usadit WC

Mám dotaz, když se usazuje wc mísa se svislým odpadem tak má na každé straně díry na šrouby a chci se zeptat dává se tam nějaké těsnění a nějaký tmel či lepidlo ? díky a pokud jo tak jaké či nějaký odkaz děkuji

Hajzlik mozes upevnit v podstate dvoma sposobmi. Bud skrutkami do podlahy alebo silikonom. Skrutky su lepsie na udrzbu a pripadnu vymenu hajzlika, ale zvyknu sa casom vykyvat a zanasat usadeninami. Silikon samotny drzi ako cert, ale ak by si nahodou menil hajzlik po case, tak je celkom mozne ze vytrhnes stary hajzlik aj s podlahou. Ak mas hajzlik na kachlickach tak ta to moc nepotesi;o).