Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plynový kotel - dotaz

Mám dotaz ohledně plynového kotle. Chtěli jsme do menšího RD (9x9m přízemí + podkroví) dát kotel na plyn který nebude mít vývod do komína, ale trubkou vývod z boku ven, myslím že se mu říká turbo. Dotaz mám takový - je takovýto kotel srovnatelný s normálním plynovým kotlem, myslím ohledně spotřeby a dále mám dotaz, zda se nechá udělat i jako kombinovaný na ohřev vody. Za případný tip na kotel rovněž děkuji..

Díky to pomohlo! :-) V manuálu je nakreslená páčka, ale místo ní se člověk u typu Main 24 Fi setká/může setkat s černým kulatým uzávěřem, který fakt nejde povolit (vzhledem k trošku nepřístupnému uložení kotle u nás, jsem na to ze začátku musel na moment vzít ploché kleště).