Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obložení stěn v malé ložnici

Potřeboval bych v ložnici 200x240cm,kterou máme velikou akorát na postel 180x200cm obložit něčím steny maximálně do výšky 114 cm z důvodu otěru o stěny.Máme ložnici oranžovou,ale v místech kde spíme máme malbu se stěnách vybledlou (ošoupanou :-) ).Nevíte co vhodné použít na obložení stěny.Nějak se pořád nemohu rozhodnout co použít a najít pro něco motivaci.Třeba někdo máte zkušenost s něčím.Určitě né tapetu.Díky

Pokud obložit, tak bych volil dřevo ... nádherný mateiál.
Nebo něco z přírodních materiálů, jak psal "sHpy00n".
Jutovou tkaninu (bude na sebe chytat prach) dávám na pletivový plot, aby mi na zahradu nečuměli sousedi. Btw. používá se k zakrývání tam, kde na halách dočasně skladují volně ložené obilí v době žní.
:-D

Osobně bych volil malbu s přídavkem Sokratu, aby to nemazalo a bylo odolné proti otěru.
Co na to malíři a stavaři?