Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto drenáž

Koupili jsme starší dům a vrhli jsme se na rekonstrukce. Chceme udělat drenáž pomocí dranážního potrubí v nepodsklepených místnostech kvůli vlhkosti. Můžete mi poradit jak na to? Jak hluboko pod podlahu dát drenážní rouru, čím ji obalit a zasypat, jak vysoko vývody přes zeď ven? Jak daleko od sebe musí vývody být od sebe? Nejlépe podrobný popis postupu práce!! Díky moc

4 roky staré téma - zamykám (Kurt)

žaleží v jakém rosahu mate vlchko já bych postupoval podle možností všechno zaleží ,zemina ,teren jestli tam mate jíl to znamená že to máte aš moc mokré to je lepší silnější drenáž ,když mate jenom vlchko tak slapší ,podle terenu potom udeláte spád nejlepší když se podívate kde vede kanalizace nebo trativod tým směrem musíte poslat vodu drenáž obalíme tekstílijí,jestly mate mokrý zdivo je lepší dát tu drenáž kolem obvodoveho zdiva tam zase musíte koukat a dát pozor na přípojky,