Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdění cihel na pěnu

Dobrý podvečer,
navštívil jsem za účelem konzumace nezdravých poživatin výstavu Hobby a mezi kuřetem a klobásou jsem si všiml předváděného zdění z dutých červených cihel porotherm, kde místo malty položili dvě housenky PUR pěny.
Píšou v nabídce firmy porotherm že se užívá...POROTHERM DRYFIX PUR-pěna a cena je "zajímavá":-)
POROTHERM DRYFIX PUR-pěna 1ks 470,-
Čistič PUR-pěny 1ks 470,-
POROTHERM DRYFIX pistole 1ks 485,-
Má někdo s tímto osobní zkušenost a čím je jiná ta pěna kromě toho, že je na ní nalepená přelepka firmy?
Díky.

soused na chatě takhle stavěl garáž,co se musí nechat šlo to rychle,snad za den hotové zdi,další den střecha další den omítnuto naštukováno do týdne garáž 4x5m hotová :) po 2 letech jsou tam vidět praskliny,ale těžko říct jestli je to tím,já to mám na baráku z cihel taky :)