Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompresor do auta.

Ahoj,

nemate nekdo zkusenost s koupi kompresoru na foukani pneumatik do osobniho auta? Mam na mysli takovej ten co je do zapalovace. Potrebuju ho koupit a rad bych vedel, jestli je mozny koupit takovy ty levny za 2-3 stovky a nebo se musi koupit jinej a lepsi. Potrebuju aby to bylo co mozna nejmensi a hlavne funkcni. Ne abych to zapnul a po nafouknuti prvni gumy to udelalo papa, na druhou stranu s tim nebudu foukat 5x denne. Nasel jsem ted v nejakym letaku cosi slevneneho na 200kc. Nejde tam vycist vyrobce, ale asi to bude jako stejne vse ostatni- China.
Dik za tipy.

Nic proti,ale ta nožní hustilka je vyrobena z nočníkové ocele,jednu má dcera v autě,mnohokráte jsem ji svářel a ještě vyztužoval a má ji pouze pro dofoukávání pneu,poznáte tento výrobek až píchnete někde v noci v pustině.To už raději hustilku ruční,ale je to pěkná rozcvička nafoukat pneumatiku na předepsaný tlak.Zvažte sám,záleží na Vašem rozhodnutí,jen píšu svoji zkušenost.

No ja jsem nemyslel ze zrovna tento typ koupim. Ale urcite bude existovat kvalitni nozni pumpa a solehlivost bude urcite mnohem vyssi, nez u toho el. kompresoru. Ja pozaduju spolehlivost na prvnim miste. Jezdim na mista, kde treba v okoli 500km neni ani noha a tak ten MMho napad neni vubec spatnej.