Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výroba regulátoru

Ahoj všichni otec chová hady a já jsem mu slíbil že mu dám regulátory nebo spínací hodiny.Digitální stojí kolem 300-450kč a to je podle mě dost.Když jsem hledal na internetu tak jsem nic podrobného nenašel.Pokud někdo z vás ví jak na to tak mi to pls foďte sem nebo na mail lkuba@seznam.cz(věcy na výrobu,postup...)Díky;-)

Regulátor a spínací hodiny je jako nebe a dudy!!!!!!Buď jedno nebo druhé nebo jejich kombinaci...takové zařízení, které automaticky regulujete /to asi máte na mysli/ teplotu ve spojení na čas se dnes amatérsky nic nevyplatí dělat!!...je to zhruba cena jednoho hada!!!pokud vím, jsou plazi na teplotu obvzvlášť citliví...domácí výroba a nastavením je hodně náročná na měřící přístroje!!!Pokud koupíte tovární výrobek máte vše nastaveno a víte jakou toleranci máte nastavenou a pod....proto doporučuji koupit hotový výrobek !!!!