Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem postřikovač plevele

dobry den,
chtěl bych se zeptat, zda se nechá sehnat nějaký nástavec na ruční postřikovač co se nosí na zádech (klasická nádoba s pumpičkou a jednou dlouhou tryskou) Mám v parku pěšinky vysypané štěrkem, které pořád prorůstají travou a musí se stříkat např. roundupem. Na neštěstí je jich tam poměrně dost a jsou metr a více široké a chodit po nich s postřikovací nádobou a jednou takovou tryskou se mi už nechce protože se musí namířit na každou pampelišku nebo výhonek trávy zvlášť a aplikovat na ni postřik. je to velmi zdlouhavé a namáhavé a navíc postříknutý plevel sice za týden uschne, ale zase vyleze nový vedle.
Proto sháním nějaký nástavec s více tryskami nebo jiný speciální vynález který by měl třeba větší šířku záběru a tím urychlil práci.
snažil jsem se něco najít na internetu ale moc úspěšný jsem nebyl, proto budu rád za každý nápad nebo radu.
děkuju:-)

Jak zcela správně píší kolegové nade mnou, RoundUp funguje pouze na list, bryndání tam, co ještě nic neroste je zcela na draka. Místo toho použít nějaký totální herbicid, ničící klíčící semeno. Nebo vybagrovat zeminu do 2 metrů, sterilizovat několik hodin při 80°C a po navezení zpět vybudovat sterilní kryt, aby ani semínko nepřilítlo.

Další možností,když máte pěšinky vysypané štěrkem je ,umístit pod štěrk folii,která nedovolí růstu plevelů,potom by vás nic netrápilo a ušetříte za postřiky a riziko,že postříkáte okolní vegetaci,což bude pravděpodobně nežádoucí.