Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Teče voda z odpadu u drezu

Zdar,
mam problem, ze kdyz pustim vodu u drezu v kuchyni, tak protece do odpadu pres takovy flexi Ucko, na ktere navazuje seda odpadni trubka a prave tam to netesni a kape to.

Co s tim, da se koupit nejaky tesneni nebo tmel ?

Bez urážky, když tak koukám na všechny Vaše dotazy (nepoznáte vrták do dřeva od toho do betonu), nezkoušel bych dělat nic. Myslím, že Vám vyjde desetkrát levněji pozvat firmu a ne pak napravovat vzniklé škody. Nehledě na zbytečně vynaložený čas. Život je krátký, radši užívejte!