Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpařovač

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jak resp.čím provrtat otvor pro potrubí od odsávače par nad sporákem v obvodové zdi.Bydlíme ve druhém patře a není možnost přístupu zvenčí.Děkuji za radu.

dokážu si představit, že profíci na to budou mít nějaké kruhové vrtáky, ale v amatérských podmínkách bych asi uvažoval odvrtání děr dokola vrtacím kladivem a následně v bouracím režimu vymlátit střed pryč.

Sluchocitlivé obyvatele vybavit špunty do uší nebo poukazem na půldenní výlet do Brd.

edit: a jestli je vnitřek bytu už vybavený, tak VŘELE doporučuju zvenku lešeníčko a co nejvíc udělat zvenku. Jakýkoliv zásah do zdi produkuje neuvěřitelné množství prachu.