Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím umýt jemně zrnité sklo

Ahoj, mám ve dveřích skleněnou výplň, z jedné strany hladké sklo, z druhé je matné, takové jakoby drsné, hrubé, takže ve finále jsou dveře průsvitné, ale není přes ně moc vidět.
Snažím se z toho skla nějak dostat šmouhy vzniklé při montáži, ale i když na to zkouším Okenu a různé podobné vynálezy, tak ty šmouhy z té drsné strany jsou pořád - respektive horko těžko se dají rozleštit a přitom vznikne identická šmouha jinde. Ta lesklá strana skla se leští bez potíží.
Nemáte nějaký tip nebo zkušenost, jak takové drsné matné sklo vlastně efektivně vyčistit a odšmouhovat? Děkuji.

na tento problém jsem zkoušela horký ocet.Smíchat s jarem,vodu a nalít do rozprašovače - nechat působit 15minut a pak čistit kartáčkem a znova a znova. Ta leštěnka taky není špatná - tuk rozpouští kde,co