Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem renovace starých parket

Dobrý den,chtěl bych touto cestou Vás ostatní požádat o podrobnější návod na způsob přebroušení,tmeleni a nalakování parket.Jde mi o to jak brousit,směr boušení,čím tmelit,jaký použít lak.Děkuji za Vaše zkušenosti.

Delam to ted poprve,taky jen podle rad na netu a zatim se dari.kem po nalakovani jdou lehce vydet rozdily v odstinu od tahi valeckem.to uz asi nenapravim co?
jinak:
pujceni pasove brusky+brusny pap. 1500
Mala bruska 250
lak luxol 900
nove lišty 400
Da se i takhle...