Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Koupelnové jádro v paneláku

Zdarec,
chtel bych vedet, co vsechno je potreba udelat, kdyz bych chtel prestavet koupelnu a zachod v panelaku. Ted je tam puvodni jadro a ja bych to chtel vyzdit.
Hledal jsem na netu, ale zadny podrobny navod jsem nenasel.

Jasny, ze prvni se musi rozdelat to puvodni jadro, ale jak a co potom, jak vyzdit a tak ?

Jsem si rikal, ze bych se do toho pustil sam (jde to vubec zvladnout ve dvou lidech ?), akorat na instalatersky prace bych si pozval odbornika.

Pozor na par veci. Na to je myslim treba stavebni povoleni. Nebo alespon ohlaseni. Pokud to hodlas delat na vlastni pest, velmi dobre si rozmysli pristup ke stoupacce :-) Nam menili stoupacky a u toho, kdo to mel postavene bez stavebniho povoleni a nemohli se tam dostat, tak to na jeho naklady vybourali.