Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aku umyvacku riadu?

Ahojte.

Prosim o radu ohladom vyberu umyvacky riadu. Zatial som umyvacku nemal ziadnu, takze nemam tusenie, na co treba pri vybere mysliet, ake parametre su dolezite a podobne.

Jedine v com mam jasno je, ze ma byt zabudovatelna a ma mat hlbku 60 cm. Cenovy strop je 40 tisic Sk.

Vopred dakujem za vsetky rady.

No nevím - máme od Candy téměř celou kuchyň - sklokeramiku, troubu s nevimkolika ;-) pečícími programy a digestoř už několik let, vše v nerezu a zatím jsem nezaznamenal žádný problém. Naopak obdivuji stále design té trouby - na design si potrpím a stále je i s dnešními novinkami drží krok. Jediný problém jsem měl s vestavěnou ledničkou od Whirpoolu - časem odešly dvířka od mražáku - mechanická záležitost..