Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existují "zkrácené" panty?

Ahoj, v nové kuchyni je pračka vestavná, skrytá za dvířky. I když se všude dávaly bohatě centimetry rezervy, nepočítalo se s jednou věcí - antihluková podložka pod pračkou ji sice ztiší, ale zneklidní a víc se při ždímání hýbe, i když se snaží si sama prádlo rozvrstvit rovnoměrně.

Čili mám problém s panty - pračka je jen pár milimetrů od nich a když se rozdovádí, tak i když se třepe třeba jen v řádu milimetrů, tak do nich klepe a to není dobré. Viz obrázek. Víc dozadu už pračku posunout nemůžu, zároveň si s panty překáží jen vyloženě o cca 10 mm. Tak mě napadá, jestli existují třeba i nějaké kratší panty? Je mi jasné, že bych musel potom přemístit i uchytávací podložku v korpusu, ale za tu zvýšenou rezervu pro dovádění pračky by to stálo.

Zatím jsem neprocházel ty různé Bau...., upřednostnil bych, kdybych se někam mohl vypravit najisto, případně nějaký prověřený eshop?

Děkuji

[pantdt7.jpg]

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Mám to podobně :-( Leč naštěstí je zabudovaný spotřebič myčka, která nemá tendenci nikam "odcházet"… poslední
Sobtik 27.03.2008 07:25
Sobtik

Mám to podobně :-(
Leč naštěstí je zabudovaný spotřebič myčka, která nemá tendenci nikam "odcházet" Původně jsem chtěl použít "klavírák" ale človék, co mi dělal kuch. linku tam nechal jen tak pro jistotu 3cm navíc. takže se tam vejdou i panty :-)

Vlada

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru