Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barva na okapy

Prosím, doporučte jakou barvu použít na okapy. Nerad bych opatřil jakousi drahou mrchu, co se po pár týdnech v letním horku oloupe. Soused lakýrník doporučuje použít luxol. Máte jiný nápad?
Díky

Celá řada nápadů.Ten první-Luxol-mi imponuje.Proto,že jsme před časem luxolem natřeli plechovou střechu,a ta je pořád dobrá,zopakovali jsme to ještě jednou,a naředili Luxolem zelenou barvu nbázi asfaltovky.Paráda.Teď se chystáme na chalupu na Šumavě.
JABRAKA