Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obklad

Dobrý den chtěl jsem se zeptat.
Potřeboval bych něco čím bych mohl obložit rohy v baráku aby se neobouchávaly uvažoval jsem o nějaké imitace cihel nemá stím někdo skušenosti Děkuji

Dřevěné "vingle" 50x50mm tl.5mm nestačí? Udělá truhlář. Malý odřezek si navrtat jako vodítko pro šikmé 45°vrtání do venkovního rohu, jinak se špatně "chytá" vrták. Natřít dle konkrétní místnosti.