Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obklad

Dobrý den chtěl jsem se zeptat.
Potřeboval bych něco čím bych mohl obložit rohy v baráku aby se neobouchávaly uvažoval jsem o nějaké imitace cihel nemá stím někdo skušenosti Děkuji

Dřevěné "vingle" 50x50mm tl.5mm nestačí? Udělá truhlář. Malý odřezek si navrtat jako vodítko pro šikmé 45°vrtání do venkovního rohu, jinak se špatně "chytá" vrták. Natřít dle konkrétní místnosti.

Nebo hliníkové lišty určené právě na toto. Mají upravený povrch, takže se dají vymalovat s místností třeba primalexem. Lepí se většinou akrylát. nebo neoprenovým nebo i silik. tmelem. Když už by to musely být obklady, dají se koupit rohové, vyrábí se to jako doplněk různých obkladaček.