Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plíseň kolem oken

Dobrý den
Chci se zeptat jestli někdo nevíte co dělat s plísní kolem oken máme asi 5 let starý dum s plastovými okny každý ráno máme úplně mokry parapety jak se na skle sráží vlhko a kvůli tomu nám plesniví rohy kolem okna

Jen dotaz, nevyřešila by toto i poměrně drahá ale možná z dlouhodobého hlediska výhodná klimatizace s rekuperační jednotkou? Jako každý den 30min mít otevřená okna jen tak pro nic za nic, je docela drahý špáš. A ještě na to myslet pořád.