Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zabouchnuté klíče ve Felicii

Před chvílí jsem přijel do práce a co se mi nepovedlo, zabouchl jsem si klíče ve Felicii. Jak ji nejsnadněji otevřít? Slyšel jsem o vyháčkování popotažením předního okýnka, nebo otvírání přes kufr, ale nic z toho jsem nikdy nepotřeboval. Je mi jasné, že tento dotaz může být považován jako v "rozporu s pravidly", přesto bych byl rád za případnou odpověď a asi nejlépe na PM. Díky moc.

PS: Jenom pro rýpaly, sice mám doma náhradní klíče, ale jsem 30km od domova, klíče od bytu mám v autě a žena je v Krkonoších...

já jsem otevřela zabouchnuté dveře pomocí malých dřevěných klínků, které jsem náhodou měla doma - nastrkala po obvodu dveří - asi 4ks.Lehce a opatrně jsem ťukala kladívkem a pak jsem - vzniklou škvírou vytáhla pomocí drátku čudlík.Vyháčkovat to nešlo - je tam kryt. Chlapi to vzdali a bezpečnostní služba mi poslala mejlem na podpis smlouvu.Jinak nepracují. Nedělě k večeru - super stav. Ale povedlo se,