Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zabouchnuté klíče ve Felicii

Před chvílí jsem přijel do práce a co se mi nepovedlo, zabouchl jsem si klíče ve Felicii. Jak ji nejsnadněji otevřít? Slyšel jsem o vyháčkování popotažením předního okýnka, nebo otvírání přes kufr, ale nic z toho jsem nikdy nepotřeboval. Je mi jasné, že tento dotaz může být považován jako v "rozporu s pravidly", přesto bych byl rád za případnou odpověď a asi nejlépe na PM. Díky moc.

PS: Jenom pro rýpaly, sice mám doma náhradní klíče, ale jsem 30km od domova, klíče od bytu mám v autě a žena je v Krkonoších...

A má ta Feli nějaký alarm? Nebo je potřeba obejít i ten? :)
Já nemám s kradením vlastního auta žádné zkušenosti, tak bych to nejspíš řešil tak, že bych zavolal nějakého zámečníka, nebo i navštívil krámek, kde nějaký zámkař pracuje a poprosil ho o pomoc. I kdyby musel zámek zničit, tak je to imho přijatelný náklad za lidskou blbost (neber si to osobně).
Nejlíp by bylo ale si k téhle akci odchytit i nějakou procházející hlídku policie, aby aktivní spoluobčané nezačali volat na policii a hlásit pokus o krádež auta. Tedy pokud auto nestojí ve firemních hlídaných garážích ale na veřejném parkovišti.
Snad se ozve i někdo fundovanější ve věci zcizování Felicií.

se spoustou diváků v oknech kanceláří

Aspoň tě sportovně povzbuzovali :)).

Já jsem za dávných časů vlastnil Žigula. Stál jsem u pumpy, přede mnou do jiného Žigula čepoval občan do kanystrů v kufru benzin. Dočepoval, zabouchl kufr a... "A doprdele!!" řekl. Jen tak jsem zkusil svoje klíče, a vida, otevřel jsem mu to.

já jsem otevřela zabouchnuté dveře pomocí malých dřevěných klínků, které jsem náhodou měla doma - nastrkala po obvodu dveří - asi 4ks.Lehce a opatrně jsem ťukala kladívkem a pak jsem - vzniklou škvírou vytáhla pomocí drátku čudlík.Vyháčkovat to nešlo - je tam kryt. Chlapi to vzdali a bezpečnostní služba mi poslala mejlem na podpis smlouvu.Jinak nepracují. Nedělě k večeru - super stav. Ale povedlo se,