Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dlažba - dělá se sokl?

ahoj,renovujeme strarý domek a když přišla řada na dlažbu v kuchyni,tak se do mě všichni pustili s tím,že mám kolem celého obvodu dát asi 10-ti centimetrovou obložku (od země)ze stejných kachel.Ale mě se to vůbec nelíbí...dělá se to ještě vůbec???Prý až budu vytírat podlahu,tak si budu stírat malbu a pod.
[mod]Změna předmětu, původně: dlažba (Kurt)

Inspirujte se kuchyněmi od českých architektů a designérů na Favi.cz (inzerce)[/mod]

je to vecou vkusu
známy čo mi obkladal dlažbu mi odporučil aby som si dal narezať "vodným lúčom" pásiky pod uhlom ale nakoniec sme nedali nič ostalo to bez sokla už je to dva roky OK "upratuje manželka"
sokel sa dá urobiť aj dekoračnou omietkou pozrite si toto video iQLm0ftlnxA je to z mojej obývačky ku koncu videa 1:25min vidno že tam žiaden sokel nie je (ani lišta) 1:35 záber na chodbičku bez sokla
pardon tam je už poriadny sokel