Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce

prodám automatické rozsvěcení světel Felicia

Nenašel jsem tu burzu, pokud tu je, prosím strážce webu o odkaz....
Sešly se mi dvě aul. roz. světel na Feldu. Jedno jsem namontoval, druhé mi tu leží... Je to relátko, které nasunete místo relátka světel, a Felinka se sama rozsvítí a zhasne. Původní cena s poštovným 650, nabízím tomu, kdo dá víc, začněme na padesátce ;-)Dodám s návodem.

[mod] Dobrá, po vzoru PC Poradny tedy založíme z tohoto vlákna inzerci. Připichuji to nahoru
Můžou zde přidávat inzeráty z oboru kutilství bez omezení i další uživatelé (Rce)[/mod]

Zdarvím potřebuju nějaké VN trafo může jich být i víc, je jedno jestli z mikrovlné trouby nebo napájení neonů.

Parametry: Primár- 230V, sekundár- 2KV a výš.

Ti, kteří se chtějí nějakého zbavit tak mi napište parametry včetně výkonu...
Cena dohodou.
:-)

tak za pokus to stoji:
zbylo mi ze stavby nasledujici:

- cca 150 cihel HELUZ STI30 nebrousene P+D, pro tloustku zdiva 30cm
- rohovky a koncove cihly k tomuto typu zdiva
- 2 kusy stropni vlozky MIAKO - Heluz rozmery na osovou vzdalenost 50cm

Vsechno je uplne nove, nepouzite, vzorne uskladnene pod plachtou aby na to nexcalo.
Jsem z Ceskych Budejovic - Borek, kdyby nekdo mel zajem, dejte vedet, rozumne se domluvime.
Posilat to nekam nema vyznam.

DKK

Zdravím Vás,
chci doporučit všem kdo právě provádí rekonstrukci nebo staví a ohlížejí se po obkladech, dlažbě a sanitariátech aby mrkli na stranu polské firmy www.lazienki24.pl. Vozí to do čech a z vlastní zkušenosti Vím, že mají ceny uplně někde jinde než jsou normálně v obchodech u nás. Pokud se nic nezměnilo, měli by být schopný se s Vámi domluvit česky.
Práci zdar
Harcovnik

Sháním levnej (opravdu levnej) kotel na tuhá paliva a hebl na výstavbu příčky tak 4m délka a 3,5m výška+lepidlo nebo čím se to lepí...728 85 31 85,V.I.P.Osel@seznam.cz děkuji za nabídky.P.S.ten kotel dost spěchá

Prodám střešní nosiče na Renault 19, rychlá montáž bez hagusů, některé boční záslepky jsou olámané, na funkci to nemá vliv. Pořizovací cena 1800 Kč, prodám za 600 Kč. Dále na Renault 19 nový přepínač světel (často se kazí a nový stojí 1300 v replice) a přepínač blinkrů, kompletní startér po GO, bohužel se mu vysypala převodovka, použitelný stator (nový), cívka, uhlíky, držák uhlíků (nové uhlíky i držák), prostě vše kromě převodovky, cena dohodou. Pište na strejdabrabenec(@)seznam.cz, nebo soukromou zprávu.