Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce

prodám automatické rozsvěcení světel Felicia

Nenašel jsem tu burzu, pokud tu je, prosím strážce webu o odkaz....
Sešly se mi dvě aul. roz. světel na Feldu. Jedno jsem namontoval, druhé mi tu leží... Je to relátko, které nasunete místo relátka světel, a Felinka se sama rozsvítí a zhasne. Původní cena s poštovným 650, nabízím tomu, kdo dá víc, začněme na padesátce ;-)Dodám s návodem.

[mod] Dobrá, po vzoru PC Poradny tedy založíme z tohoto vlákna inzerci. Připichuji to nahoru
Můžou zde přidávat inzeráty z oboru kutilství bez omezení i další uživatelé (Rce)[/mod]

Prodám střešní nosiče na Renault 19, rychlá montáž bez hagusů, některé boční záslepky jsou olámané, na funkci to nemá vliv. Pořizovací cena 1800 Kč, prodám za 600 Kč. Dále na Renault 19 nový přepínač světel (často se kazí a nový stojí 1300 v replice) a přepínač blinkrů, kompletní startér po GO, bohužel se mu vysypala převodovka, použitelný stator (nový), cívka, uhlíky, držák uhlíků (nové uhlíky i držák), prostě vše kromě převodovky, cena dohodou. Pište na strejdabrabenec(@)seznam.cz, nebo soukromou zprávu.