Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno bezolejový kompresor

Dobrý den , nemáte někdo typ kde sehnat novou manžetu do bezolejového kompresoru průměr 50mm a síla 0,5mm . kompresor začal dávat malý tlak tak jsem demontoval a čekal netěsné ventily , všechny planžetky jsou OK je manžeta pístu je tvrdá a netěsní , našel jsem jednu teflonovou , ale pouze včetně pístu a ojnice uplně jiného tvaru. děkuji

Zdravím,podle všeho máte laboratorní stroj,kdysi jsem měl něco podobného,zubařský kompresor,tlaku hodně,ale dlouho trvalo nafoukání.Získal jsem ho z práce z laboratoře při koupi nového výkonnějšího,jo to bývaly časy.Výprodej,co kilowata to deset korun za vyřazený stroj s motorem.Měl 250 w,stál pět korun.:-)

https://www.google.com/search?sca_esv=bdf35d4ce1cd0f1b&sxsrf=ADLYWILrEpVuqJTZdAm7iNprNGZvLTas8g:1729415000064&q=knf+compressor&udm=2&source=univ&