Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak najít holící strojek na 230V

Dobrý den dobří lidé, moc a moc se omlouvám, že zase otravuji, ale když vy jste mi vždy tak dobře poradili!! Že jsem to vždy koupil a jsem moc spokojený!!!
Stačí poslat jen odkaz.
Já na netu nemůžu za BOHA živoucího najít holící strojek, jaké mám už dva, ale oba časem i po čištění a mazání přestaly stříhat.
Jedná se o vybrační strojek (bez mřížky pro každodenní holení), ale aby byl na 230V (do zásuvky) a jelikož už sedím čertovi na lopatě, tak abych to mohl oholit cca po 2 měsících celé dolů (když to začne svrbět) a začal nanovo. Nejlíp, kdyby k němu byly i náhradní nože. Žádné nástavce na délku fousů nepotřebuji, ale to je fuk – ty vyhodím. Jestli je nějaký, byť dražší, který mně už přežije (což mu nedá asi velkou práci)
Já nalézám samé nabíjecí, ale to by se sem asi nevešlo.
Moc předem děkuji, za každou radu.
Michal

Bud kupuj levný, u kterého se opravdu nevyplatí měnit nic, protože je to dražší než samotný strojek.
Nebo si kup dražší a ten ti vydrží roky. Po problémech s těmi levnými jsem si koupil BaByliss (asi tento: BaByliss E990E) Je akumulátorový, což jsi nechtěl, ale vzhledem k tomu, že na nabití vydrží asi 3 hodiny, tak jej nabíjím tak 2x do roka (vousy jsou minuta, celá hlava tak 15 minut)
A rozdíl ve stříhání s různými Rowentami je nesrovnatelný.

Používám tohle: https://zastrihovace.heureka.cz/philips-3000-mg3720-15/#recenze/ (já na delší vousy, manželka s tím stříhá vlasy) Po 2 letech celkem pravidelného užívání začíná odcházet akumulátor, ale to je patrné pouze při stříhání vlasů, kdy strojek jede třeba 20 minut a předtím jej nikdo nedobíjel 2 měsíce. Na vousy to je v podstatě kanon na vrabce, za 30 sekund je všechno dole. Čištění je primitivní záležitost, celá hlava se dá odklapnout.

Za tu cenu je to IMHO jasná volba.

edit: pokud nechceš aku verzi, tak tady je čistě síťová (tu ale nemám vyzkoušenou):
https://zastrihovace.heureka.cz/philips-hc3510-15/#recenze/