Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat naprosto specielní sluchátka Bluetooth, které neexistují

Dobrý den
Dobří lidé, prosím poraďte mi (stačí odkazem), kde se dají koupit specielní bluetooth sluchátka, která už 3 dny marně GOOGLÍM.
Níže posílám 2x odkaz na takové, jaké přesně potřebuji….abych měl mikrofon na husím krku přímo před pusou, ale nebudu v nich sluchově totálně odříznutý od okolního světa a budou alespoň tak maličká (raděj i menší než jsou na odkazech kabeluvá) než jsou kabelová na odkazech.
Abych alespoň trochu slyšel zvonek nebo pejska, když skáče na dveře a byly přes hlavu a tak mi nespadla když to běžím řešit. Do uší a záušních už mám nejméně 5 (mohu darovat – jsou téměř nová), ale neosvědčila se!!!
Ono se asi nic takového nevyrábí???
Moc předem děkuji. Michal
1.
https://www.datart.cz/headset-logitech-h111-sedy.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw05i4BhDiARIsAB_2wfB1yL8sghYCUKV1JOw2VIQbtcxJoD6o4UokQg_DQxr5AbXX-OlIbZEaAqbVEALw_wcB

2.
https://www.datart.cz/headset-trust-primo-chat-headset-21665-cerny.html
Headset Trust Primo Chat Headset (21665) černý

Pokial je podmienka bezdroto a mic tak vyberaj podla rozmerov trebars na Alze.
https://www.alza.sk/sluchadla-s-mikrofonom/18859709.htm#f&cst=0,2,3,1&cud=0&pg=1&prod=&par17645=17645-2909&sc=200

Btw chlapec mi doniesol domov(kupil si) airpody (2021) a bolo som nimi naozaj prijemne prekvapeny, pretoze podobne sluchadla, co doteraz pouzival (30-100 eur) za nimi vo vsetko zaostavali. Su sice drahe podla mna, ale nemozem im upriet iste kvality.