Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka nepustí progran

Dotaz/prosba... Není tady prosim nějaký kutil/opravář na domácí spotřebiče? Nějak se nám pokazil myčka. Zapnu, spustím program, spustí se vypouštěcí čerpadlo, po pár vteřinách se vypne a myčka dál nic nedělá... Rozdělal jsem oběhové i vypouštěcí čerpadlo, ani jedno není nijak poškozené/ucpané/zanesené. Mám podezření, že to asi bude v elektronice ovládání. Ta se dá objednat a vyměnit samozřejmě, jen si tím nejsem 100% jistý. Tak kdyby tady někdo měl nějakou zkušenost, budu vděčný...
Jde o to myčku Beko DFN6632

Děkuji

Každá myčka před napouštěním spustí vypouštění, aby se ověřila průchodnost výtoku.
Zkontroloval bych zda není ucpané připojení hadice k sifonu (stačí málo!)
Když jsi měl myčku rozdělanou, předpokládám, že nebyla v záchytné vaně voda.
Sítko u roháčku na vstupu vody není ucpané?