Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Časy spínání HDO po povodních

Zdar. Je možné že ČEZ nějak upravil časy spínání HDO na nižší tarif na delší dobu po povodních? Mám u bojleru vypínač s kontrolkou a svítí skoro furt v poslední době. Zatopen jsem nebyl. Na stránkách mají spínané časy klasicky, ale ? Nikde jsem nenašel že by to bylo nějak prodloužené. Pokud máte někdo info proč se to takto děje tak díky za komentář.

Nejsem sice u ČEZu, ale i u jiných dodavatelů se stává, že časy nesedí. Jde o to, že dodavatel musí dodržet určité procento času s nízkým tarifem a někdy z provozních důvdoů nemůže třeba v noci nízký tarif zapnout, nebo jej zapne později, tak to "dohání" přes den.