Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklé dřevěné dveře - oprava ?

Ahoj, mám problém a potřebuji poradit. Bydlím v nájmu 2 roky, je to menší ale nově zařízená garsonka. Jsou zde jedny dřevěné dveře. Já vím, jsem blbec, ale před 2 měsíci jsem si koupil do těch dveří hrazdu na shyby, která funguje tak, že se roztahuje, dokud nedrží ve dveřích. Zezačátku tam držela ... než se z ničeho nic po 2 měsících večer ozvala rána a na horní liště dveře praskly. Zajímalo by mě, kolik taková oprava může stát a zda je nějaká možnost, jak by to vůbec mohlo být opraveno, nebo mi prostě nezbývá nahlásit to pronajímateli a je nutné koupit úplně nový vrch ? Aspoň nějaká cena +- od oka ať aspoň vím, jestli je čas začít šetřit ? Předem díky za odpovědi

Foto v příloze

koukni na výrobce dveří. Rozbil jsi futra. Při troše šikovnost si to opravíš sám. Cena bude okolo tří papouchů podle výrobce. Toto nejde opravit slepením musíš koupit nové. Když si zavoláš truhláře, udělá to také, nebude se s tím sr.át.