Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektronický proudový spínač M3050

Ahojky, trošku bojuju s angličtinou u elektronického proudového spínače M3050 (existuje i opačně fungující M3056). Jde mi o to zdali ten M3050: https://www.aliexpress.com/item/1005004384283789.html

funguje tak, že při překročení nastaveného proudu (např. aby se čerpadlo nespálilo) sepne spínací kontakty (hlásič, signalizace, že to hrozí), nebo naopak při překročení nastaveného proudu rozepne kontakty?

Díky předem za odpověď.

FS

Přesně jak píšeš. Tady je to obrázkovější. Vždy tam ale poteče alespoň takový proud, aby rozsvítil LEDku.
Možná by stálo za zvážení jestli nepoužít tohle. Potřebuje externí napájení, ale máš bezpotenciálový přepínací kontakt.
Nevýhodou u obou typů může být absence hystereze. Zkoušel jsem s tím druhým udělat zásuvky master/slave, a bylo potřeba si pohrát s nastavením proudu.