Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barva na podlahu.

Dobrý den,
potřeboval bych doporučit barvu na podlahu, jedná se o vnitřní dřevěnou podlahu, dříve natíranou syntetikou.
Podmínkou je abych nemusel odstraňovat starý nátěr a vysoká odolnost proti oděru.
Ptám se proto, že vývoj jde trvale dopředu a třeba je jiná možnost než opět syntetika.
Díkes.

Čím více nátěrů tím větší šance že to odprýská. Fušérská práce.
Zavolej si do obchodu s laky na dřevo. Tam ti řeknou jejich názor na barvení dřeva.
Pouze tónovat... Podlaha není plot,okno nebo nábytek.
Ale pokud si zatvrzelý tak to vem tou samou barvou co jsi používal a očekávej jiný výsledek.

Možná se, ale pletu a v obchodě ti poradí nějakou utopii. (nebo to jen potřebují prodat)

Záleží jak drží ta syntetická barva. Odolné barvy proti oděru jsou většinou dvousložkové. Další věcí je zda se po podlaze chodí v botách bez přezouvání a jak to vypadá s terénem před domem.