Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Siko vs Senesi

Ahoj/ dobrý den,

stavíme dům a rozhodujeme se pro dodání koupelny a kuchyně. Je lepší Siko nebo Senesi, chceme si nechat zpracovat vizualizace atp.

Jaké máte zkušenosti?
Kdo má lepší služby?
Kdo lepší materiály atp?

Děkuji.

Jak píše Jan Fiala, prodejci nic nevyrábí. Nejlepší je dohodnout se s řemeslníkem s kterým materiálem se mu dělá nejlépe. Ani to však není žádná záruka, že vše bude v pořádku. Nemusí se shodovat rozměry pokud použiješ dva druhy obkladů, při koupi dlažby se mi stalo, že praskala jinde než byl řez a spotřeba byla o 20 % větší. Firma ti udělá vizualizaci a pak zjistíš, že už to nemají. Těch problémů může být celá řada. Měl jsem dva šikovné řemeslníky a později jsem to už nechával na nich jen jsem se dohodl na nějakých barevných kombinacích. Podotýkám, že to bylo pře více jak 10 lety kdy jsem pracoval ve veřejné správě.