Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napojení TnS na tnc zasuvku

Dobrý večer chtěl bych se zeptat , zde zkušenejsich . Čeká mě malování škrábání a tak jsem si řekl ,že bych vysekl nové drážky a natáhl zásuvky cyky 3x 2,5 v TN S zásuvky jsou propojené.Potrebuji se novým vedením chytnout na staré aby šli zásuvky i ve vedlejším pokoji které jsou ještě v hliníku TNC aby byla zachována funkčnost a bezpečnost pro lepší pochopení přikládám obrázek .

TN-C lze rozdělit, má to nějaké podmínky (bod rozdělení se musí přizemnit), ale děje se to v každé ze zásuvek a tam se to určitě nezemní.
Opačně to nelze, není možné ty dráty opět spojit, jak už je to jednou rozdělené.
Já teda bych být váma zadrátoval i ty další zásuvky, ať se to udělá najednou a zbavíte se hliníku.