Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termoska s lepším uzávěrem

Dobrý den,

Termosky v obchodě sice stojí pakatel, ale mají, byť jednoduchý, ale nepraktický, snadno poškoditelný uzávěr (myslím ten šroubovací, u kterého si naliju tak, že ho uprostřed "protlačím) kvůli kterému jsem ji musel nejednou kupovat znova.

Chci si koupit něco lepšího, ale nemůžu si vybrat. Slibně vypadá tato na Alze (https://www.alza.cz/contigo-west-loop-cerna-mat-d4328630.htm). Cenově je trochu dražší, což by mně nevadilo, ale potřeboval bych vědět, jestli je to tak dobré, jak se jeví (hodnocení jsou občas kritické a ten cenový rozdíl)

Má s tím někdo zkušenosti, prosím? Přijde mně navíc divné, že jsou její varianty tak cenově odlišné. Nebo by jste mně doporučili něco jiného?

Děkuji za odpověď

Tak za mě to jsou vyhozené peníze.Co vím tak žádná termoska není konstrukčně dělaná aby udržela nějaký přetlak.To znamená bublinkové nápoje nedávat.Jinak v těchto věcech jsou dobří Číňané.Ož úpřed čtyřiceti lety jsem v Maďarsku poupil čínskou termosku 2 lt a držela taplotu snad 5 dní.Hledal bych vhodnou termosku na čínském vebu Temu.Tam jich nabízejí hafo.

Máme termosky od colemana, mají nalévání řešené tak, že se povolí závit na lahvi a tím s uvolní cesta pro nalévání, protože mají v závitu udělané dvě protilehlé drážky. Povolíš, naleješ, dotáhneš.
Krycí vršek je jako pohárek. Ale jsou trochu těžší. Ale už je to 15let co jsem to koupil. třeba vylehčili.
Těsní perfektně a dobře drží teplo na rozdíl od kauflandových super lahví.
Koupil jsem to v horolezekém krámě.

Dle mého názoru veškeré termosky co jsou zde na českých vebech jsou prakticky čínské.Mám ještě termosku kdy jsem ještě pracoval.Nerezovou 0,5 lt ale zřejmě také čínskou.Výhoda toho Temu je že neplatíš poštovné a prakticky za dva týdny ti to doručí.A jak říkám mají jich na výběr Hafo.Nechci e propagovat abych nebyl smazán že jim dělám reklamu.

Holce do školy jsem koupil nějakou menší čínu v kauflandu.
Večer jsem dal horkou vodu do colemana a do té nové.
Ráno bych se u colemana opařil a v kaufland lahvi bylo vlažno.
Vrátili mi peníze a šel jsem pro malého colemana.

Jsem si vzpomněl na ten vtip o policajtech a termosce:

Přinese si policajt do práce termosku.
Ostatní kolegové jí okukují a ptají se, co to je?
„No v obchodě mi říkali, že když si do ní dám něco teplého,
tak to dlouho vydrží teplé a když něco studeného, tak to bude pořád studené“.
„Tak to je fakt dobrý vynález a co v ní máš?“, ptá se druhý policajt.
„No kafe a dva nanuky.“